Главная / Людина / Соціальний статус впливає на стан здоров’я зубів людини

Соціальний статус впливає на стан здоров’я зубів людини

 
 

Команда провідних фахівців реалізувала унікальний у своєму роді експеримент, результат якого дозволив лікарям зафіксувати цікаву закономірність.

96ce45f55fb45cb17621146d0d27c974

Виявилося, що соціальний статус представників слабкої і сильної статі впливає на стан здоров’я зубів людей. Такий висновок зробили вчені з Університету Ньюкасла. Крім того, активну участь у реалізації досліджень брали науковці з Університетського коледжу Лондона. Слід зауважити, що під час здійснення проектів медики аналізували соціальний статус більше 6 тисяч чоловіків і жінок. Вікова категорія добровольців варіювалася від 21 року і старше.

Підсумки спостережень опубліковані в одному із зарубіжних журналів. Відзначається, що психологи вивчали стан здоров’я зубів респондентів. Медики заявили, що представники слабкої і сильної статі, які живуть у бідності, швидше за інших учасників випробувань втрачають різці та ікла.

Хлопці та дівчата, які не досягли матеріальної незалежності і фінансового благополуччя, мають на 20% менше зубів, ніж інші чоловіки і жінки. У бідних юнаків і дам частіше з’являються проблеми з ротовою порожниною.

Натхнення: healthvesti.com

 
comments powered by HyperComments