Главная / Всесвіт / США випробували новий космічний корабель для туристів

США випробували новий космічний корабель для туристів

 
 

У Техасі американська компанія Blue Origin успішно провела льотні випробування суборбітального космічного корабля New Shepard. Корабель з допомогою двигуна ВЕ-3 стартував з випробувального комплексу у міста Ван-Хорн.

73b3891e4be091b1fefa2146a9b75319

фото: Global Look Press

Капсули, яка опустилася на парашуті на землю, відокремилася від корабля на висоті 93 кілометрів.

«Якби на борту були астронавти, їх політ у космос був би дуже хорошим, а повернення плавним, — зазначив власник компанії Blue Origin, підприємець Джеффрі Безос. — Під час зниження в гідравлічній системі відбувся спад тиску. На щастя, ми вже деякий час працюємо над вдосконаленням нашої гідравлічної системи. Незабаром ми зможемо зробити ще один запуск».

NewShepard розрахований на польоти екіпажу з трьох чоловік на 100-кілометровій висоті. Ця висота називається лінією Карманна і вважається космічним кордоном. Корабель зможе брати на борт кілька пасажирів або корисний вантаж.

Читайте також: 

Blue Origin – приватна компанія, яка хоче запустити регулярні туристичні польоти в космос. Вона також разом з консорціумом United Launch Alliance, який створений компаніями Boeing і Lockheed Martin, розробляє новий американський двигун на зміну російському РД-180. Російські двигуни стоять зараз на першій ступені ракети Atlas V.

Натхнення: vesti.ru

 
comments powered by HyperComments