Главная / Технології / Статистика: ОС Windows 7 встановлена на кожному другому комп’ютері в світі

Статистика: ОС Windows 7 встановлена на кожному другому комп’ютері в світі

 
 

Операційну систему Windows 7, реліз якої відбувся в 2009 році, компанія Microsoft представляла на той час як одну з найкращих коли-небудь створених ОС для традиційних персональних комп’ютерів. Будучи наступником невдалої Vista і попередником ще більш невдалої Windows 8, Windows 7 продовжує бути унікальною ОС для тих, хто хоче працювати зі своїм ПК, але при цьому не має бажання витрачати свій час на вивчення нових функцій, які з’явилися в наступних версіях Windows, а також відчувати проблеми з продуктивністю.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
Windows 7 стала операційною системою, яку Microsoft буде дійсно складно «вбити», як вона це зробила з Windows XP — Windows 7 була найпопулярнішою ОС у світі. І для Microsoft це повинно викликати деяку тривогу, особливо враховуючи те, що підтримка Windows 7 триватиме до 2020 року, а отже, компанії доведеться постаратися, щоб «переселити» всіх цих власників зі застарілої ОС на нову Windows 10, реліз якої планується вже в цьому році.

Свіжа статистика показує, що Windows 7 є напопулярнішою ОС для персональних комп’ютерів. І, незважаючи на всі зусилля Microsoft зробити Windows 10 ще кращою, ніж всі попередні ОС, разом узяті, більшість людей як і раніше роблять свій вибір на користь «сімки», завдяки її зовнішнього вигляду, швидкості і відмінної продуктивності.

Інформація, надана аналітичним агентством StatCounter, вказує на те, що операційною системою Windows 7 користуються не менш 54,07 відсотка персональних комп’ютерів по всьому світу. Іншими словами, кожен другий ПК в світі працює на базі Windows 7. При цьому агентство відзначає, що частка Windows 7 в світі істотно зросла в 2015 році, навіть незважаючи на те, що перший доступний для завантаження на домашні комп’ютери білд Windows 10 був представлений в жовтні 2014 року.

Незважаючи на серйозну маркетингову політику Microsoft в підтримку нової Windows 10, компанії поки не вдається переманити користувачів Windows 7, щоб ті зробили свій вибір на підтримку нової ОС. Windows 7 і досі «править світом» і, здається, збирається продовжити цю справу ще як мінімум на кілька років.

Другою по популярності операційною системою є, згідно з даними StatCounter, Windows 8.1. До теперішнього моменту її частка на ринку в світі становить 15,08 відсотка. Слідом за нею йде «дідусь» в особі Windows XP. Цю ОС досі використовує 11,58 відсотка комп’ютерів по всьому світу.

Читайте також: 

Погані новини для Microsoft полягають в тому, що Windows 7 перетворюється в Windows XP, від якої в свій час теж ніхто не хотів відмовлятися (та й зараз, як можна помітити, що багато хто до цих пір вважають за краще стару добру і перевірену ОС).

Гарні ж новини в тому, що у Microsoft є запас в 5 років, щоб переконати користувачів Windows 7 «переїхати» на нову ОС. Завдання, скажімо, на межі неможливості. Людям подобається Windows 7, і єдиний спосіб змусити їх повірити у переваги нової операційної системи — зробити її ідеальною. Всього одна помилка — і Windows 7, швидше за все, посилить своє лідерство на світовій арені популярності операційних систем.

Натхнення: http://hi-news.ru/

 
comments powered by HyperComments