Главная / Гумор / Стажер CNN опублікував відеозапис, яку телеканал зберігав на випадок кінця світу

Стажер CNN опублікував відеозапис, яку телеканал зберігав на випадок кінця світу

В інтернеті опублікований відеозапис телекомпанії CNN, який, згідно з інструкцією, повинен потрапити в ефір перед кінцем світу. Його опублікував колишній стажер американської телекомпанії Майкл Беллабан. Він розповів, що запис зберігавася в архіві CNN з позначкою «не публікувати до кінця світу».

09-01-15-foto-600x337-1

Яким чином був виявлений цей специфічний запис? За словами М. Беллабана, одного разу в цифровому архіві телеканалу він ввів пошуковий запит: «Тернер кінець світу відео» («Turner Doomsday Video») і таким чином знайшов цей відеозапис. Це трапилося в 2009 році. Що ж знято на цьому відео? На ньому звучить гімн «Ближче, Господи, до Тебе», який виконується військовим оркестром. Як вважають, оркестр «Титаніка» виконував цей твір в останні миті існування корабля.

Читайте також: Кінець світу лишень успішний бізнес-проект

Під час запуску телекомпанії Cable News Network (CNN), яке відбулося 1 червня 1980, Тед Тернер, засновник цього ЗМІ, окрім іншого, пообіцяв, що мовлення телеканалу припиниться тільки тоді, коли настане кінець світу. У Тернера була репутація екстраордінального мільйонером, тому колеги і глядачі поставилися до його слів з гумором. Однак тепер ці слова набули трохи іншого звучання. Газета Daily Mail вже звернулася за коментарем до представників каналу, але відповідь не отримала. Інтрига зберігається.

Натхнення: ufoleaks.su

 
comments powered by HyperComments