Главная / Авто / Studebaker отримав двигун від Corvette

Studebaker отримав двигун від Corvette

 
 

Тюнінг-ательє Gullwing America (GWA) представив заряджену версію легендарного купе Studebaker Commander 1954 року випуску. Машина отримала посилену трубчасту раму, спортивну підвіску і гальма Brembo. Також була замінена випускна система, а під капот встановили 6,2-літровий 620-сильний мотор V8 від Chevrolet Corvette. Бензиновий агрегат працює в парі з шестиступінчастою механікою.

92c52eb1c0c02af7209cf85bf5b40208

Колекція отримала назву Veinte Victorias (ісп. – «двадцять перемог»). Всього буде випущено 20 таких автомобілів, і їх присвятять 20-ти перемогам класичного Studebaker в гонках Carrera Panamericana. Варто зазначити, що таку кількість перемог не зміг заробити жоден автомобіль в історії чемпіонату. До того ж з 1993 по 2001 рік (9 років поспіль) спорткар був беззаперечним чемпіоном.

Читайте також: 

19 машин Studebaker Veinte Victorias пофарбують в жовтий колір і продадуть на аукціоні. Початкова вартість не називається. Останній, 20-й примірник отримає чорний кузов і стане пейс-каром на Carerra Panamericana.

Перше змагання Carerra Panamericana пройшло в 1950 році на відкритих дорогах в Мексиці. Гонки були широко відомі, так як вважалися найбільш небезпечним заходом подібного роду в світі. У 1955 році змагання були скасовані. Їх відновили лише в 1988 році. Виснажливі перегони тривалістю 7 днів досі частково проходять по первісному маршруту.

Натхнення: cartimes.ru

 
comments powered by HyperComments