Главная / Фото / Свідчення відвідування Землі інопланетянами (фото)

Свідчення відвідування Землі інопланетянами (фото)

Давні твори мистецтва можуть нести в собі докази відвідування Землі інопланетними цивілізаціями. На старовинних картинах, наскельних малюнках та інших артефактах давнини, можна побачити не тільки НЛО, але і самих інопланетян.

c79fb303aa20fb7e8984b4288073bb99

Благовіщення зі Святим Емідієм, 1486 рік

Картина італійського художника Карло Крівеллі написана в 1486 році. На ній зафіксовано момент, як Архангел Гавриїл передає Діві Марії повідомлення про те, що вона народить Ісуса Христа. У верхньому лівому кутку, можна побачити справжнє НЛО, яке освітлює променем діву Марію.

Ілюстрація з книги «Ume No Chiri», 1844 рік

Цей таємничий об’єкт, що був виявлений біля берегів Східної Японії в 1803 році. Його зображення можна знайти у стародавніх японських текстах. Це справжнісіньке НЛО, яке японські рибалки виявили плаваючим в океані. В описі об’єкта говориться, що він зроблений зі скла і заліза, а всередині міг поміститися один чоловік середнього зросту. Всередині НЛО моряки побачили дивні написи на невідомій мові.

Прославлення Євхаристії, 1600 рік

Картина італійського художника Бонавентура Салімбені створена у 17-му столітті і на ній зображені Бог-отець та Ісус Христос, які дивляться вниз на Боже Царство. Між ними знаходиться дивний круглий об’єкт, схожий на космічний супутник, такий же супутник був запущений в 1957 році, тобто 350 років після створення даної картини.

Святий Вольфганг і диявол, 1475 рік

Картина художника Міхаєла Пахера написана в 15-му столітті. Її сюжет описує легенду про Святого Вольфганга, який переконав диявола допомогти йому побудувати церкву. Святий Вольфганг служив єпископом в Регенсбурзі, Баварія, 10-й століття. Диявол зображений на картині, може бути насправді не міфічним демоном, а інопланетянином.

Хрещення Христа, 1710 рік

На цій картині зображено уривок з Писань: «Гроби Йому небеса, і побачив Іоанн Духа Божого, Який сходив, як голуб, і злинув на Нього». Картина написана художником Артом де Гелдером в 18 столітті. На ній можна побачити НЛО у формі диска, з якого виходить світло, яке освітлює фігури Іоанна Хрестителя та Ісуса Христа.

Перуанський наскельний малюнок 6-е століття

Стародавні перуанці залишили після себе величезні наскальні малюнки, створені між 1-м і 6-м століттями. На одному з них зображена фігура, яка можливо є зображенням інопланетянина.

Мадонна зі Святим Джованніні, 15-е століття

Картина італійського художника епохи Відродження Доменіко Гірландайо, зображує Марію, матір Ісуса, що дивиться на двох дітей. У правому верхньому куті над Марією виразно видно НЛО у формі диска. Далеко на березі стоїть пастух, який дивиться на цей об’єкт в небі.

 

 
comments powered by HyperComments