Главная / Технології / Світова частка Windows знову зросла

Світова частка Windows знову зросла

Дані, які напередодні опублікували у відділі зв’язків з громадськістю американської компанії Microsoft, говорять про те, що 90% з усіх встановлених операційних систем на планеті належать саме Windows, Mac забирає собі лише 7,37%, а крихітна частка в 2% відходить Linux.

Незважаючи на те, що багато клієнтів, який довгий час користувалися Windows мають тенденцію в кінці переходити на Linux, але частка останніх, при цьому, абсолютно не збільшується. Тим не менш продукція Microsoft змогла збільшити свої активи на 0,75%. На сьогоднішній момент все в світі все більше віддають перевагу Windows 10, визнаючи в ній, чи не найкращу з операційних систем на сьогоднішній день.

Зазначеній «операційці» відійшла вже майже чверть всього ринку серед ОС. Тому очікується, що багато підприємств і організації будуть поступово переходити на цю систему.

Поки рано говорити про випередження найбільш встановлюваної на даний момент Windows 7.
Підтримка даної системи буде припинена в 2020 році. До тих пір Microsoft буде робити все необхідне для того, щоб знизити кількість користувачів, які досі є прихильниками «сімки».

 

 
comments powered by HyperComments