Головна / Технології / Світова прем’єра четвертого покоління Honda City пройшла в Індії

Світова прем’єра четвертого покоління Honda City пройшла в Індії

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Honda Автомобілі Індія Лтд (HCIL), індійський підрозділ компанії Honda, презентував нове четверте покоління средньорозмірного седана Honda City, який тепер буде випускатися не тільки в бензиновій, але і в дизельній версії з двигуном I — DTEC 1,5 л. На індійському ринку автомобіль з’явиться в січні 2014 року, але попередні замовлення на нього приймаються вже зараз.

honda-city-new-1

Індія є ключовим ринком для Honda в регіоні Азія і Океанія, тому саме тут стартують продажі нового дизельного Honda City. У перспективі бензинова і дизельна версії City з’являться в 60 країнах світу. Надіємося, що вона з’явитсья на Україні, інформацію про це можна буде почерпнути, відвідавши офіційний сайт Honda.

«Сьогодні Honda City продається на 55 ринках. Це одна з найпопулярніших моделей в регіоні Азія і Океанія, — зазначає Йошиюкі Матсумото, директор Honda Motor Company, відповідальний за розвиток, постачання і виробництво в регіоні Азія і Океанія. — З новим поколінням City ми прагнемо додатково підвищити популярність авто, а також розширити глобальний модельний ряд Honda».

«Покликаний приголомшувати» — саме так розробники нового City визначають концепцію автомобіля. Причому це стосується як динаміки авто, так і його зовнішнього вигляду. Розробка нового City велася в науково -дослідному центрі в Точігі (Японія). При цьому випуску автомобіля передували масштабні дослідження потреб водіїв на ринках Індії та країн Південно -Східної Азії. За їх результатами дизайнери та інженери Honda зосередилися на трьох основних складових: передовий спортивний дизайн, краща комфортабельність і максимальна економічність.

Передовий спортивний дизайн

Автомобіль розроблений відповідно до концепції «Захоплюючий Н дизайн» (Exciting H Design). Його відмітні риси: масивна передня частина, що нагадує розправлені крила, атлетична форма кузова і рельєфні лінії. Екстер’єр City об’єднує елегантні риси седана з більш динамічними лініями купе. В цілому, зовнішній вигляд автомобіля відповідає його спортивному характеру.

honda-city-new-2

Краща комфортабельність

Салон автомобіля відповідає стратегії Honda «більше для людини — менше для механізмів». Завдяки такому підходу водій і пасажири в новому City отримали найбільший простір, доступне в даному класі. В цілому, автомобіль зберіг довжину і ширину попередньої версії (4440 мм і 1695 мм відповідно), а також додав у висоті (+10 мм) і отримав збільшену колісну базу (+ 50 мм). Окремої уваги заслуговує водійське місце — ергономічне розташування панелі приладів робить управління різними функціями зручним і інтуїтивним.

honda-city-new-6

Максимальна економічність

Новий City оснащений кращими трансмісіями Honda, що дозволяють добитися високої економічності і продуктивності. Дизельна версія отримає 1,5 -літровий чотирициліндровий двигун DOHC I — DTEC. Цей агрегат розроблений відповідно до особливостей індійського ринку і втілює останні досягнення сімейства ЗEarth Dreams Technology. Бензиновий варіант оснащений вдосконаленою версією 1,5 — літрового чотирициліндрового двигуна SOHC I — VTEC.

honda-city-new-5

honda-city-new-3

 

honda-city-new-4

Натхнення: www.autoweek.com.ua

 
comments powered by HyperComments