Главная / Фото / Таємнича «дірка в океані» біля острова Мідл-Кайкос (фото)

Таємнича «дірка в океані» біля острова Мідл-Кайкос (фото)

У наш час з’явилося безліч «віртуальних археологів» і «віртуальних уфологів», які досліджуючи супутникові знімки в Google Earth і виявляючи там різні дивні місця, заявляють про «знахідку століття» і роблять гучні заяви про призначення своїх знахідок.

2e3d4d0297e97cdb5edc364c6ad5ae65

Днями в ЗМІ з’явилася інформація про чергову таку «сенсаційну знахідку», зроблену «відомим уфологом» Скоттом Уорінгом, який за його заявою на своїй сторінці в Youtube, виклав чергове відео і прокоментував його повідомленням тим, що він виявив «вхід в підводну базу інопланетян».

Теркс і Кайкос— дві групи островів Атлантичного океану, складових південно-східну край Багамського архіпелагу. В 144 км на південь від островів знаходиться острів Гаїті.

«Віртуальний уфолог» Уорінг, відомий своїми гучними заявами з приводу різних аномалій, виявлених на супутникових знімках.

«Я знайшов великий круглий вхід, який йде глибоко під землю. Це недалеко від Куби. Отвір просто величезний! Це найбільш ізольоване місце на землі ідеально підходить для бази інопланетян. Маленький безлюдний острів, загубився у величезному океані. Прибульці не хочуть, щоб люди знали, де вони знаходяться», — заявив Скотт Уорінг.

 

 

 
comments powered by HyperComments