Главная / Технології / Технологічна любов: віртуальний дотик став реальним (відео)

Технологічна любов: віртуальний дотик став реальним (відео)

Нові технології змінюють наше життя на очах — смартфони і планшетні комп’ютери вже вплинули на те, як ми спілкуємося один з одним. Тепер різні девайси вносять свої корективи і в те, як ми підтримуємо стосунки і проявляємо любов — починаючи з приладів, що дозволяють триматися за руки на відстані, і закінчуючи спеціальними годинниками, які відправляють нашим половинкам дані про серцебиття. Любов стає все більш технологічною.

06-01-15-foto-600x338-1

Винахід японської фірми Up Frontier і зовсім дозволить відчути в руках груди подружки. Спеціальна подушка, що нагадує за формою жіночі груди, при використанні разом з іншим девайсом — окулярами віртуальної реальності Oculus Rift — дозволить імітувати спілкування з жінкою і навіть більше.

Також в Японії винайшли спеціальне крісло, яке імітує обійми. Дослідники довели, що під час обіймів організм людини виділяє «наркотик кохання» — окситоцин, який заспокоює нервову систему і викликає позитивні емоції.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
Тим не менш, вчені не такі оптимістичні в оцінках нових способів спілкування. Дослідники стверджують, що власники девайсів сильно прив’язуються до них і настільки звикають спілкуватися з їх допомогою, що в реальному житті вже не здатні висловлювати свої почуття.

Читайте також: Baby X — віртуальна дитина — відео

Інше дослідження показало, що ми проводимо більше часу зі своїми смартфонами і планшетами, ніж з реальними людьми. У середньому власник девайса витрачає на смартфон приблизно 2:00 (119 хвилин), а на спілкування з реальним партнером — 97 хвилин в день.

Натхнення: earth-chronicles.ru

 
comments powered by HyperComments