Главная / Технології / Технологія друку на 3D-принтері доступних протезів розроблена в Колумбії | Нанотехнології Nanonewsnet

Технологія друку на 3D-принтері доступних протезів розроблена в Колумбії | Нанотехнології Nanonewsnet

 
 

Колумбійський вчений вирішив використовувати 3D-принтер для того, щоб допомогти дітям, які постраждали в ході бойових дій. Крістіан Сільва разом з групою добровольців розробив технологію, яка зможе забезпечувати дешевими протезами тисячі інвалідів по всій країні.

Завдяки своєму проекту він зміг допомогти десяткам дітей по всій Колумбії повернути собі свободу пересування.

Закінчивши Національний університет у Боготі за фахом інженер, він очолив нещодавно створену лабораторію 3D-друку.

Для виготовлення протезів Сільва використовує спеціальний тривимірний принтер, друкуючи свої роботи за допомогою полімерів, частина з яких застосовується при створенні автомобілів.

Завдяки новим технологіям матеріали виходять міцними і гнучкими, що дозволяє забезпечити практично рівнозначну заміну втрачених кінцівок.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299

Крім того, важливим фактором залишається і ціна виробу, адже в середньому «нова рука» обходиться лише в 250 тис песо (близько $100 США). Подібна пропозиція є поки унікальним на колумбійському ринку, де традиційно представлені більш дорогі протези.

В середньому на оволодіння протезом у дитини йде від одного до трьох місяців. За статистикою міністерства охорони здоров’я, близько мільйона колумбійців в тій чи іншій формі потребують протезування.

Не обійшла ця проблема і сім’ю самого автора винаходу, адже його дванадцятирічний двоюрідний брат кілька років тому втратив руку. Саме ця обставина і змусила Сільву на винахід нових кінцівок для інвалідів.

Читайте також: 

Основи технології тривимірного друку різних виробів були створені в 80-х роках минулого століття. Вона передбачає накладання по команді комп’ютера спеціальним «друкуючим» пристроєм шар за шаром різних матеріалів до тих пір, поки не буде проведений бажаний предмет.

Зараз вже діють цілі цеху з роботами, які створюють унікальні вузли для авіаційних і космічних апаратів. Так, у військах США проходять випробування принтери, які в умовах бойових дій здатні виробляти амуніцію, частини для військового устаткування і багато що інше.

Натхнення: nanonewsnet.ru

 
comments powered by HyperComments