Главная / Відео / Телеведучий з’їв шматок людського мозку, відвідавши плем’я канібалів (відео)

Телеведучий з’їв шматок людського мозку, відвідавши плем’я канібалів (відео)

Ведучий американського телеканалу CNN Реза Аслан зняв скандальний репортаж, перебуваючи в гостях у представників індійської секти агхорі. Практикуючи ритуальний канібалізм, віруючі пригостили журналіста шматочком людського мозку, змусивши запити це алкоголем, налитим в череп померлого одноплемінника.


На опублікованих нижче кадрах відображено, як Аслан, чиє обличчя в рамках ритуалу вимазали людським прахом, проковтує смажений шматок мозку. Пізніше американець написав у себе в «Фейсбуці», що «частування» за смаком нагадувало деревне вугілля.

Цей епізод спровокував гучний скандал в Індії і на батьківщині журналіста. Аслана розкритикували за «очорнення образу індуїзму». Звинувачення посипалися на співробітника CNN, незважаючи на те, що він у тому ж репортажі підкреслив, що секта агхорі є маргінальною і не вважається легітимною в очах більшості індуїстів.

Крім того, американець взяв інтерв’ю, в тому числі, у тих представників секти, які не практикують канібалізм. Аскетична індуїстська секта агхорі сформувалася в XIV столітті. Агхорі поклоняються богу Шиві.

У Конгресі США обурилися цими кадрами. Там порахували, що цей репортаж очорнює індуїзм.

 
comments powered by HyperComments