Главная / Авто / Terra Motors Corporation покаже індусам електроцикл Kiwami

Terra Motors Corporation покаже індусам електроцикл Kiwami

 
 

Якщо електромобілями вже нікого не здивувати, час братися за перхід на екологічно чисте паливо мотоциклів. Ринок цей ще молодий, але і тут вже є свої лідери — компанія Terra Motors Corporation вважає себе номером 1 з виробництва електроциклів (принаймні — у рідній Японії), які має намір продавати навіть в Індії.

електроцикл Kiwami

Доцільність такого рішення досить сумнівна. Призначений для індійського ринку, електроцикл Kiwami, безперечно, дуже цікавий. Динаміка розгону електромотора потужністю 10 кВт (приблизно 13,6 к.с.) порівнянна з такою у 1000 — кубових бензинових аналогів, швидкість може досягати 160 км/год, а ємності акумуляторів вистачить на 200 км шляху. Однак, і коштує це чудо техніки немало — майже 29 тисяч доларів або 1,8 мільйона рупій.

Kiwami2_resized

В Індії, де високий рівень бідності, Kiwami явно не буде користуватися попитом. Terra Motors Corporation змогла освоїтися в Індії завдяки недорогому скутеру Bizmo, який доступний за ціною і привабливий у плані якості і ремонтопридатності. Нічим подібним Kiwami похвалитися не може, що ставить під питання шанси електроцикла на успішність продажів.

 
comments powered by HyperComments