Главная / Земля / Тисячі дивних морських істот заполонили пляжі Каліфорнії (фото+відео)

Тисячі дивних морських істот заполонили пляжі Каліфорнії (фото+відео)

Тисячі дивних морських істот, схожих на великі напівпрозорі шматки желе, заполонили узбережжі Каліфорнії. Вчені досі не можуть дати точної оцінки, що ж це таке.

5aadbf2fc3afdd9fc02d41def63a0acd

Легіони таємничих желеподібних істот, вимитих на каліфорнійські пляжі в понеділок і вівторок, викликали у місцевих жителів подив і страх.

Райан Растмен, який живе неподалік від Хангтінтон-Біч, говорить, що «загадкові створіння лопаються під ногами як маленькі кульки з водою». Він каже, що бачив тисячі подібних істот на узбережжі. Інші місцеві кажуть, що дивних істот було так багато, що за ними не видно було піску.

Співробітник Хантінгтонського корпусу морської безпеки, лейтенант Клод Паніс, за сорок років своєї роботи не зустрічав нічого подібного.

Професор кафедри екології та еволюційної біології UC Irvine каже, що швидше за все це так звані «пелагічні оболочники», або сальпи, бочкоподібні безхребетні з м’якими, схожими на желатин тілами — «одні з найцікавіших і найменш відомих істот, що живуть в океані.» Ці морські тварини хоч і схожі на медуз, але насправді більш тісно пов’язані з хребетними.

Зрідка сальпи з’являються біля берегів Каліфорнії, але такого масового нашестя ще не було.

 
comments powered by HyperComments