Главная / Земля / Торнадо в Техасі забрало ванну з літньою жінкою

Торнадо в Техасі забрало ванну з літньою жінкою

Літня жінка з Техасу вижила після того, як торнадо зруйнувло її будинок і забрало ванну, в якій вона намагалася сховатися від стихії, у ліс, повідомляє Washington Post з посиланням на доповідь Національної метеорологічної служби США.

2b63f70bd85cfca881448d4ae692c610

У доповіді, опублікованій офісом Національної метеорологічної служби в місті Шрівпорт в Луїзіані, йдеться, що торнадо, ширина якого досягала 730 метрів, а швидкість вітру перевищувала 210 км/год, вирвало з дому ванну з прихованою в ній літньою жінкою і закинуло в ліс недалеко від її будинку.

Цю історію одного з укладачів доповіді, метеорологу Джеймсу Хэнсфорду, розповіла по телефону сама постраждала. За її словами, почувши попередження про торнадо, заховалась у ванні, так як знала, що це саме безпечне укриття в подібній ситуації. Однак вихор величезної сили не тільки повністю зруйнував її будинок, але і зумів відірвати ванну і пронести її по повітрю до лісу.

Незважаючи на емоційне потрясіння, фізично жінка, на щастя, майже не постраждала, отримавши лише невеликі синці та забої, повідомив Хенсфорд. «Це одна з найдивовижніших історій виживання людей в торнадо», — зазначає журналіст Washington Post.

21-22 січня по південним штатам США прокотилося кілька потужних торнадо, жертвами яких стали 19 осіб.

 

 
comments powered by HyperComments