Головна / Фото / Транспорт майбутнього: моноцикл на водневих елементах

Транспорт майбутнього: моноцикл на водневих елементах

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Концепт незвичайного засобу індивідуального пересування по місту представили канадські розробники. Поки концепт не можна помацати руками, але його появу на дорогах обіцяють до 2025 року.

2-31-01-2015-600-353

Канадська компанія Bombardier Recreational Products відома на весь світ своїми всюдиходами, снігоходами, катерами, гідроциклами та іншою технікою для активного відпочинку. Нещодавно Bombardier представила концепт Embrio — свій погляд на транспорт майбутнього.

1-31-01-2015-600-450

Bombardier Embrio — моноцикл на водневих елементах.

Bombardier Embrio — це моноцикл, в якому використана гіроскопічна технологія балансування для їзди на одному колесі. Маленьке переднє колесо використовується для стабілізації Embrio при низькій швидкості або в якості стоянкового шасі. Перед початком руху переднє колесо опущено і стоїть на землі, а при досягненні швидкості в 20 км / год колесо автоматично піднімається вгору. При цьому працювати починають електронні гіроскопи-балансувальник. Для здійснення повороту водієві достатньо буде всього лише нахилитися в потрібну сторону.

3-31-01-2015-600-285

Bombardier Embrio: з турботою про екологію.

За задумом авторів проекту, Embrio оснащений електродвигуном, який живиться від водневих паливних елементів. В якості побічного продукту замість шкідливих викидів такі двигуни виробляють лише воду.

Читайте також: Дивні моноцикли від Ryno Motors

Передбачається, що в масове виробництво моноцикл Embrio буде запущений в 2025 році.

Натхнення: novate.ru

 
comments powered by HyperComments