Главная / Людина / Тренування на витривалість змінюють взаємодію мозку і м’язів

Тренування на витривалість змінюють взаємодію мозку і м’язів

Університет Канзасу з’ясував: зв’язок між мозком і квадрицепсами спортсменів, які тренуються на витривалість (бігали довгі дистанції), відрізняється від зв’язку в організмі інших спортсменів чи людей, що практикують сидячий спосіб життя. У дослідженні взяли участь п’ять чоловік, які регулярно бігали на великі дистанції, повідомляє News-medical.net.

??????????????? ????????. ???????? ???????. 1932?.

Також до роботи залучили п’ятьох осіб, що тренувалися з обваженнями, і п’ятьох, що практикували сидячий спосіб життя. Виявилося, м’язові волокна в квадрицепсах першої групи швидше активувалися і випускали сигнали. Сам зв’язок м’язів з мозком дозволяв першій групі менше втомлюватися. Вчені не знають, чому зв’язок між мозком та м’язами відрізнявся при різних типах фізичних вправ. Але достеменно відомо: у м’язових волокон різних атлетів відрізняються показники активності. Тобто є нейромеханічні відмінності в роботі м’язів.

На думку вчених, отримані дані дають можливість зробити висновок: організм людини краще пристосовується до аеробних навантажень, ніж до навантажень з обваженнями. Про це говорить той факт, що зв’язок м’язів і мозку був однаковим і в групі, що практикувала силові тренування, і в групі людей, які вели сидячий спосіб життя.

Натхнення: meddaily.ru

 
comments powered by HyperComments