Главная / Людина / Тривале сидіння може стати причиною смерті людини

Тривале сидіння може стати причиною смерті людини

 
 

Провідні наукові працівники реалізували цікавий комплекс спостережень, у процесі якого фахівці довели, що тривале сидіння може стати причиною смерті людей.

055d18bcdbbe38bfea8a77a54c2b0b56

В ході проведення експериментів вченим вдалося з’ясувати, що приблизно 3,8% жителів різних країн світу помирають через відсутність фізичних навантажень. Крім того, медики довели, що сидячий спосіб життя викликає появу складних захворювань. Ініціатори експериментів повідомили, що скорочення часу сидіння до 3-х годин в день може збільшити тривалість життя на 0,2 року. Підсумки наукових працівників опубліковані в журналі під назвою American Journal of Preventive Medicine.

Група фахівців заявила, що 30 хвилин, витрачені людиною на виконання фізичних навантажень, що дозволяють знизити рівень смертності в більш ніж 50 країнах світу. Леандро Резенде з університету Сан-Паулу, розташованого в Бразилії, стверджує, що тривале сидіння може стати причиною смерті представників сильної і слабкої статі.

Згідно статистичної інформації, щорічно у світі помирає понад 440 тисяч чоловіків і жінок. Вчені рекомендують службам охорони здоров’я стимулювати людей вести здоровий і правильний спосіб життя.

Натхнення: healthvesti.com

 
comments powered by HyperComments