Главная / Людина / Тривалість любовних відносин тепер можна розрахувати за допомогою спеціальної формули

Тривалість любовних відносин тепер можна розрахувати за допомогою спеціальної формули

Вчені розробили формулу кохання, за допомогою якої стає можливим врахувати всі важливі моменти успішних і довгих відносин. Відповідно до цієї формули, успіх відносин залежить від кількості сексуальних партнерів.

Формулу любові створили для людей, які бажають серйозно зайнятися своїм особистим життям, перейти у відносинах на новий рівень або переглянути їх повністю. У процесі проведення дослідження було опитано дві тисячі чоловіків і жінок. Згідно з цією формулою, було відмічено, що кращим супутником життя може стати коханець під номером п’ять.

450_lyubovnye-otnosheniya_resized

Двадцять п’ять відсотків жінок і чоловіків вважають, що їх партнер повинен мати великий досвід в особистому житті, який він може отримати, якщо у нього вже було чотири сексуальних партнера. Двадцять один відсоток чоловіків вважають, що у їх жінки не повинно бути раніше інших партнерів.

Читайте також: Хімія любові: окситоцин може сприяти моногамії у відносинах

Багато хто хоче, щоб їх супутник по життю був веселою та дотепною людиною. Велике значення опитані чоловіки і жінки надають якістю сексу. Двадцять шість відсотків чоловіків вважають, що успіх відносин залежить від хорошого сексу, а серед жінок такої думки дотримуються тільки тринадцять відсотків.

Психолог Корінн Світ зробила висновок, що люди тільки після чотирьох спроб любовних відносин можуть зрозуміти чого вони хочуть по-справжньому. За її словами, кожен раз, заводячи нові відносини, люди думають, що це назавжди. Але мало людей знає про те, що справжні стосунки можуть зав’язатися саме з п’ятим за рахунком партнером.

Не завжди грає важливу роль у відносинах зовнішній вигляд людини, зазначають експерти. Дуже важлива оцінка особистості, бажань людини і його прагнень в житті. Створена формула, за словами дослідників, допоможе людям зрозуміти, чого вони хочуть у відносинах з партнером.

Читайте також: Людина відчуває справжню любов всього двічі в житті

Цю формулу можна порівняти зі справжньою математичною задачею. Але якщо спробувати розібратися в ній, то можна визначити чи підходить людині її партнер.

Формула виглядає таким чином:

L = 8 + 0,5 Y — 0,2 Р + 0,9 Хм + 0,3 МF + J — 0,3 G — 0,5 (Sm — SF) 2 + I + 1.5C, де

Y: кількість років, які партнери були знайомі, до того моменту, як їх стосунки зав’язалися в серйозні

P: сума всіх партнерів, які були раніше

Хм: оцінка за п’ятибальною шкалою рівня чесності у відносинах

Mf: оцінка за п’ятибальною шкалою рівня важливості грошей для жінки

J: наявність почуття гумору партнера (сумуються)

G: наскільки важлива гарна зовнішність партнера (сумуються)

Sm і SF: наскільки важливий секс для чоловіка і жінки

I: важливість того, як поставляться родичі до відносин між партнерами

C: важливість народження дитини

Підрахувавши всі елементи формули, можна дізнатися, скільки років пара буде разом (L).

 
comments powered by HyperComments