Главная / Людина / Тривалість життя серед англійців стрімко збільшується

Тривалість життя серед англійців стрімко збільшується

 
 

Згідно інформації, отриманої від Комітету національної статистики, розрив між середньою тривалістю життя дівчат і хлопців скоротився до 2,5 років.

278949b335a9fba993929a39735d4f63

Слід зауважити, що влада Великобританії розробили унікальну математичну модель, що описує головні демографічні процеси, що відбуваються в країні. Отримані дані доводять, що кількість днів, проведених англійцем на землі, неухильно зростає. При цьому, представниці слабкої статі живуть на 2,5 роки довше, ніж чоловіки.

Проте, за словами науковців, подібна тенденція поступово скорочується. Так, в 2012 році середня тривалість англійок склала 83,3 років. У хлопців цей показник дорівнював 79,5 років. Вже до 2030 року експерти прогнозують збільшення тривалості життя до 87,6 років у дівчат та до 85,7 у чоловіків. Зміни такого роду дозволяють стверджувати про фінансове і соціальне благополуччя населення.

Читайте також: 

Показники міст, розташованих на півдні держави, а також у Лондоні, на 8 років більше, ніж значення середньостатистичної тривалості життя в Манчестері, Ліверпулі та інших північних агломераціях. При цьому, різниця між депресивними та багатими районами становить від 5,5 до 6 років.

Натхнення: healthvesti.com

 
comments powered by HyperComments