Главная / Технології / Цей папір згортається в трубку, утворюючи регульований електричний ліхтарик

Цей папір згортається в трубку, утворюючи регульований електричний ліхтарик

 
 

Остання колекція від Design of Things (результат співпраці дизайнерської фірми Nendo і Softbank), не менш захоплююча, ніж продемонстровані в минулому році дерева-бонсай, надруковані за допомогою 3D-принтера.

7d0df3813fba678c22996042a1bca067

Так, їх «паперовий ліхтар» створений в рівних частинах з дизайну, структур та спадщини Takeo paper (з 1899 р.), а також ноу-хау в сфері електроніки від стартапу, що спеціалізується на плоских компонентах і друкованих платах (з 2014 р.). Результат виявився просто … запальний. От би побачити таке на власні очі!

Експерт Метт Сміт пише: «Я заворожений простотою конструкції. Наскільки я можу бачити, коли папір згортається в трубку, змінюється електрична схема: утворюються короткі шляхи для проходження струму і збільшується кількість енергії, що надходить на лампу. Менший круг концентрує світло на малій площі, в той час як великий циліндр забезпечує м’яке розсіяння світла. Принаймні, на папері, і в чудових рекламних роликах. Ми звернулися до всіх компаній, залучених в проект, щоб отримати можливість згорнути один такий ліхтарик для себе. Якщо LG може робити телевізійні екрани, які працюють, я впевнений, що зробити паперовий ліхтар цілком реально. Втім, про ціну поки нічого не відомо. Передбачається в середині листопада почати краудфандингову кампанію в Японії.»

Натхнення: gearmix.ru

 
comments powered by HyperComments