Главная / Різні цікавинки / Цікаві факти про Домініканську республіку

Цікаві факти про Домініканську республіку

 
 

Домініканська Республіка — одна з найпрекрасніших країн Латинської Америки. Чи багато ви знаєте про цю країну?

Домініканець Оскар де ла Рента (Oscar de la Renta) — один з найвідоміших модельєрів 21-го століття. Він народився 22 липня 1932 року в Санто-Домінго, столиці Домініканської Республіки, — одному з найкрасивіших міст Карибського моря. Одяг, створений ним, носять такі американські леді, як Лора Буш і Хілларі Клінтон.

Першою з домініканських красунь титул Міс Світу отримала Маріасела Алварес Леброн (Mariasela Alvarez Lebron), це відбулося в 1982 році. Причому, у неї були не найбільші шанси на успіх …

Національним видом спорту в Домініканській Республіці є бейсбол.

Фелікс Санчес (Felix Sanchez) — герой Домініканської Республіки. У 2004 році, на Олімпіаді в Афінах він завоював золоту медаль у бігу з бар’єрами на дистанції 400 метрів. Фелікс Санчес народився 30 серпня 1977 року в місті Нью-Йорку. Його батьки родом з Домініканської Республіки.

У 1977 році в Санто-Домінго проводився пишний конкурс краси Міс Всесвіт. Вперше за історію цього конкурсу Міс Домініканська Республіка вийшла у півфінал. Міс Домініканська Республіка 1977, Бланка Аврора Сардінас (Blanca Aurora Sardinas), яка дуже добре говорила англійською мовою, була однією з найбільш елегантних учасниць цього конкурсу.

У 2003 році домініканська столиця Санто-Домінго (Santo Domingo) була господинею Панамериканських ігор.

У 1974 році в Санто-Домінго проводилися Центральноамериканські і Карибські Ігри, в цьому заході взяли участь 22 країни.

Домініканська Республіка — батьківщина Амелії Вега (Amelia Vega), яка завоювала титул Міс Всесвіт 2003.

Хуан Луін Герра (Juan Luis Guerra) — один з найбільш шанованих співаків Латинської Америки. Він народився 7 червня 1957 року в Санто-Домінго (Santo Domingo).

Марія Африка Відал де Сантос Силас (Maria Africa Vidal de Santos Silas), відома під ім’ям Марія Монтес (Maria Montez), була однією з перших латиноамериканських актрис Голлівуду. Марія Монтес народилася 6 червня 1917 в домініканському місті Барахона (Barahona). Вона відома як одна з найкрасивіших актрис за всю історію Голлівуду.

Оцінити всю красу дивовижної природи та приятильних людей ви зможете замовивши http://bluesky.ua/. Теплий клімат та голубе Карибське море залишать у вас відбиток чудесних спогадів про незабутній відпочинок.

 
comments powered by HyperComments