Главная / Відео / Туристка і ведмідь (відео)

Туристка і ведмідь (відео)

Відео опублікувала дівчина на ім’я Мері Мелі. «Під час одиночної подорожі, в ході якої я планувала дістатися від Кетчікан до Пітерсберга (Аляска), на мою байдарку напав ведмідь. Це почалося, як тільки я поставила намет і закинула речі сушитися. Я почула якийсь шум зовні, поки їла свій обід «, — розповіла туристка в коментарі до відео.

Мелі зізналася, що, побачивши джерело шуму, вона подумала, що їй взагалі не варто було вирушати в цей похід. Чути, як за кадром вона кричить: «Ведмідь, навіщо ти ламаєш мою байдарку? Припини, ведмідь! Що я буду робити? Будь ласка, зупинися! Як ти тут опинився? Ти вже повинен бути в сплячці!»

На Відео не відображено, чим скінчився візит ведмедя, однак автор ролика розповіла, що звір ще кілька хвилин намагався погризти байдарку, а потім пішов геть. Дівчина, в підсумку, дісталася до пришвартованого неподалік судна і попросила відвезти її разом з речами в місто Врангель. В результаті зустрічі з ведмедем сама туристка не постраждала, лише злякалася, а ось байдарці знадобився ремонт.

 

 
comments powered by HyperComments