Главная / Технології / У 2015 році зростуть продажі смартфонів під управлінням нових альтернативних ОС

У 2015 році зростуть продажі смартфонів під управлінням нових альтернативних ОС

Продажі смартфонів на базі нових альтернативних платформ, таких як Android One, Firefox OS і Tizen, в 2015 році значно зростуть. На думку галузевих спостерігачів, такі апарати будуть користуватися попитом у покупців, які вперше купують смартфони, пише тайванський портал DigiTimes.

31-12-14-foto-600x400-1

Кількість людей, що користуються звичайними «трубками», в усьому світі скорочується. За оцінками Gartner, в III кварталі 2014 частка так званих «feature phone» (апаратів з більш скромним набором функцій, ніж повноцінні смартфони) у загальному обсязі поставок мобільних телефонів впала до 34%. Аналітики вважають, що в 2018 році це співвідношення зменшиться до 10%.

Читайте також: Перший голографічний смартфон від Estar (відео)

Оскільки різниця в ціні між смартфонами і простими «мобільниками» поступово зникає, багато споживачів, які вирішили оновити телефон, роблять свій вибір на користь «розумних» моделей, відзначають оглядачі.

Крім того, до випуску дешевих (вартістю 50-100 доларів) смартфонів на альтернативних ОС виробників стимулює поступова відмова Microsoft від пристроїв класу «feature phone», додали вони.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
Компанія Mozilla, яка створила Firefox OS, об’єднала зусилля з китайськими виробниками телефонів TCL, ZTE, Huawei і розробником чіпів Spreadtrum Communications, сформувавши з їх допомогою логістичний ланцюжок для смартфонів на базі своєї платформи. До теперішнього часу вони випустили 14 моделей з Firefox OS, які продаються у співпраці з місцевими операторами зв’язку на 30 ринках світу. Ціна деяких апаратів, наявних у продажі в Індії та Філіппінах, опускається нижче 30 доларів США.

Google, у свою чергу, прагне стандартизувати смартфони на своїй платформі Android One. Пристрої з цією ОС також пропонуються на ринках, що розвиваються. Наприклад, в Індії їх випускають місцеві виробники Micromax, Karbonn і Spice.

У 2015 році Google розраховує збільшити число своїх партнерів по просуванню Android One і заручитися підтримкою таких вендорів, як Qualcomm, MediaTek, HTC, Asustek Computer, Acer і Lenovo. З їх допомогою передбачається створити нове покоління апаратів на базі Android One — пристрої повинні з’явитися на ринку в першому півріччі, вважають оглядачі.

Читайте також: Смартфон став причиною розлучення

Тим часом, Samsung не відмовляється від ідеї випуску смартфона під управлінням ОС Tizen. Очікується, що перша така модель під назвою Z1, оснащена 4-дюймовим дисплеєм і двоядерним процесором, з’явиться у продажу в Індії на початку 2015 за ціною 100 доларів США.

Натхнення: dailycomm.ru

 
comments powered by HyperComments