Главная / Людина / У більшості дівочих проблем винні їх матері

У більшості дівочих проблем винні їх матері

Співробітники з Букенгемского університету реалізували цікаве спостереження, в ході якого медики відзначили певну закономірність.

001ef8c7ee033f7289dbc851375de09b

Виявилося, що більшість проблем, які виникають у представниць слабкої статі, винні їх матерів. Такий висновок психологи зробили після проведення декількох лабораторних і клінічних випробувань. З’ясувалося, що вороже ставлення жінок один до одного пов’язано з вихованням, яке дали їх батьки. Фахівці стверджують, що основи недружньої поведінки до іншими представницями слабкої статі закладаються ще в ранньому дитинстві.

Таким чином, практично у всіх випадках дівчата копіюють вчинки своїх матерів і виростають з поганим ставленням до інших жінок. Психологи впевнені, що батьки повинні думати про те, що вони говорять і як вони вимовляють слова в присутності дітей. Лікарі стверджують, що правильні моральні принципи дозволять поліпшити взаємини між дамами і соціумом. Експерти також заявили, що дівчатка, які схильні обговорювати своїх подруг, мають більше шансів отримати корисні для бізнесу знайомства.

Група науковців вважає, що нові експерименти дозволять медикам більш детально проаналізувати психологічне здоров’я жінок.

Натхнення: healthvesti.com

 

 
comments powered by HyperComments