Главная / Різні цікавинки / У чому підступ акцій, розпродажів і знижок

У чому підступ акцій, розпродажів і знижок

Сучасні реалії ринку диктують продавцям досить жорсткі умови — треба продавати товар за цінами, нижче конкурентів, а часто і нижче ринкових без шкоди для якості виробу. Покупців сьогодні не здивуєш маленькими знижками, всі чекають грандіозних розпродажів, коли відсотки досягають неймовірних і рекордних розмірів. Чи вигідно купувати на розпродажах, і у чому підступ 90% знижок?

08-12-14-foto-550x367-1

Знижуючи ціну на певний товар, або продуктову групу, магазин заробляє репутацію «низьких цін». Навіть якщо інші категорії виявляються в середньому сегменті, клієнти часто залишаються саме в ньому. Це пов’язано в першу чергу з ілюзією економії, і зі зручністю зробити покупки в одному місці. Тому бізнесмени часто скидають в одному, і заробляють на іншому, не втрачаючи при цьому свій прибуток.

Акції на покупку декількох товарів за однією ціною винайдені американськими маркетологами більше ста років тому. «3 за ціною одного!» — таке оголошення незмінно приваблює натовпи потенційних клієнтів, також як і знижки на www.2skidki.ru/groupon-ru, які крім акційних товарів, змітають і решту асортименту. Подібні заходи привертають увагу до певних брендів і торгових марках і часто проводяться спільно рітейлером і виробником.

Варто звернути увагу на те, що бізнесмени заробляють не стільки на акціях, скільки на збільшенні потенційних покупців, які заодно звільняють полиці від товару, що там залежався. Маркетологи відзначають вибух споживчого інтересу на час проведення акції, і на деякий проміжок після них.

Пастка рекламних компаній полягає в тому, що вони утворюють випереджаючий попит. Навіть якщо Вам не потрібен цей вид товару в даний момент, за нижчою ціною ви купите його набагато більше, ніж необхідно, і будете тримати вже у себе вдома, звільнивши тим самим складські та торговельні приміщення продавців.

 
comments powered by HyperComments