Главная / Фото / У Данії побудували будинок із цеглинок LEGO

У Данії побудували будинок із цеглинок LEGO

Його площа — 12 тисяч квадратних метрів. На зведення цього чудо-будинку в місті Біллун знадобилося чотири роки і 25 мільйонів целинок LEGO! Зараз це — інноваційний творчий всесвіт для дітей та дорослих.

Дім LEGO восени 2017-го урочисто відкрили члени датської королівської родини. Для власника, К’элля Кірка Крістіансена, будинок є місцем, де фанати всесвітньо відомого конструктора можуть дізнатись більше про його можливості.

Як виникла ідея такого місця?

«Багато років я мріяв створити місце, яке дасть нашим відвідувачам найкращий досвід ігр з ЛЕГО. В цьому будинку у всій красі показано креативність та силу навчання за допомогою гри. Коли діти грають, вони вивчають необхідні основні навички, такі як творчість, взаємодія та здатність до вирішення проблем”, — говорить К’єлд.

«Усі заходи в будинку пов’язані з філософією LEGO про те, що навчання через конструювання сприяє новим ідеям та творчості. Все, що відбувається всередині, від зон досвіду та відкритих майданчиків до концептуальних ресторанів, грунтується на іграх та творчості. Тому незалежно від того, що ви робите в домі-конструкторі, це матиме якесь відношення до гри «, — говорить Йеспер Вілструп, генеральний директор LEGO House.

Що всередині?

Будинок був розроблений архітектурною фірмою BIG і складається з 21 блоку білої цегли, розташованих один над одним. Його фасад покритий плиткою, що створює ілюзію, що вся будівля виготовлена з цеглинок ЛЕГО. Будівля має площу 12 000 м2.
На першому поверсі — три ресторани, фірмовий магазин, конференц-зал та площа на 2000 квадратних метрів.

Серце будинку — це зони досвіду. Тут ви знайдете дві виставкові зони та чотири ігрові майданчики, де можна реалізувати свої творчі фантазії багатьма різними способами. Зони оформлені у чотирьох різних кольорах, кожний з яких символізує особливий аспект гри та навчання. Червоний — для творчості, блакитний — для пізнання, зелений для спілкування, а жовтий — для виявлення емоцій..

Зони досвіду — це не тільки ігрові майданчики. Поряд з ними розміщена велика галерея витворів, побудованих фанатами конструкторів, та велика виставка про історію бренду.
На додаток до зон, у величезних цеглинах є громадський простір та безліч зв’язаних відкритих терас та ігрових майданчиків для відвідувачів. З площі в центрі будинку є вільний доступ до трьох залів і великого фірмового магазину.

Відвідувачів, які прибувають літаками до аеропорту Біллунна, зустрічають вісім світлових променів з гігантської цеглини LEGO на вершині будинку, що представляє вісім традиційних кріплень на деталі конструктору 2×4, в стилі Star Wars.

В будинку плануєтся приймати 250 000 відвідувачів з усього світу щороку. Щоб відвідати його, необхідно забронювати час візиту заздалегідь, через сайт. Це гарантує, що всі відвідувачі отримають свій унікальний досвід повністю, без довгих черг та переповнених ігрових зон. А придбати нові набори LEGO, в стилістиці фільмів про Зоряні війни, можна в інтернет-магазині Panama.ua: https://panama.ua/categorys/77467/

 
comments powered by HyperComments