Головна / Відео / У Данії виявили череп інопланетянина (відео)

У Данії виявили череп інопланетянина (відео)

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Дивовижну знахідку вдалося виявити вченим на датському острові Сіланд. Там співробітники комунальних служб натрапили на череп, форма якого, як пізніше вдалося встановити, не має в сучасній природі абсолютно ніяких аналогів. Фахівці відразу почали говорити про те, що знахідка належить прибульцеві і має неземне походження.

Виявлений даний череп був ще в травні минулого року групою робітників, які проводили заміну каналізаційних труб в одному з будинків. Знахідка одразу ж викликала непідробний інтерес з боку уфологів, яким форма черепа нагадала інопланетну. Спочатку археологи думали, що це рештки якоїсь рідкісної тварини, тому доставили його в коледж Копенгагена, Аналіз же показав, що череп не може належати жодному з відомих видів тварин.

Подальший аналіз показав, що решткам близько восьмисот років. Обсяг черепа виявився на 50% більшим, ніж розмір типового самця Homo sapiens. Причиною того, неймовірно широкі очниці, що передбачає аномально великі очі істоти, які адаптовані до темного навколишнього середовища.

 
Loading...
comments powered by HyperComments