Главная / Технології / У Дубаї побудують перший у світі готель з тропічним лісом

У Дубаї побудують перший у світі готель з тропічним лісом

«Зелений» готель буде готовий до 2018 року. Планується, що біля підніжжя двох величезних 47-поверхових веж розкинеться тропічний ліс площею 7 тисяч кв. м.

У лісі будуть шуміти водоспади, дзюрчати струмки, а сенсорна система дощу покликана імітувати тропічний клімат. Крім того, постояльці зможуть поплавати в басейні в стилі Юрського періоду і полежати на піщаному пляжі. Навісні басейни з прозорим дном будуть сконструйовані також на 25-му поверсі кожної з веж — звідти можна буде насолодитися видами Дубая.

Подібні експерименти з конструюванням тропіків в інших кліматичних зонах вже мали місце. Наприклад, в промзоні німецького Бранденбурга, де ландшафтні дизайнери з Малайзії розбили в покинутому ангарі в унікальний парк. Там ростуть пальми, розгулюють фламінго, літають тропічні комахи. І влітку, і взимку температура повітря під склепінням ангара підтримується на рівні 26 градусів. Парк може прийняти одночасно 6 тисяч осіб, повідомляє rg.ru

Що стосується Дубая, то влада одного з найбагатших еміратів не шкодують грошей на зведення об’єктів, які «прогримлять» на весь світ. Ще пару десятків років тому нічого подібного в ОАЕ і уявити було не можна. Так, Дубай планує побудувати хмарочос, який поб’є рекорд найвищої будівлі в світі — вежі «Бурдж-Халіфа» висотою 828 метрів. Дзеркальні скла, виготовлені в Сирії, витримують високі температури і не пропускають всередину занадто багато тепла. Можна помилуватися і таким дивом, як хмарочос у вигляді півмісяця. Унікальна висотка відображає «традиційні духовні цінності емірату», які поєднуються з новітніми технологіями.

 

 
comments powered by HyperComments