Главная / Екологія / У Дубаї з’явиться перший готель, який працює на сонячній енергії

У Дубаї з’явиться перший готель, який працює на сонячній енергії

 
 

Одна з найбільших у світі готельних мереж InterContinental Hotels Group через два роки планує відкрити в Дубаї готель, який буде повністю забезпечувати себе електроенергією за рахунок сонячної енергії, повідомляє teknoblog.ru

Готель на 170 номерів під назвою «Індиго» буде побудований в одному з нових житлових кварталів Дубая, який влада хоче зробити зразком екологічної чистоти. Потужність сонячних батарей готелю складе 10 МВт. У перспективі готель буде ділитися утворюванною електрикою з усім кварталом, завдяки чому, як обіцяють відповідальні за проект девелопери, рахунки за світло в районі будуть на 25-30% дешевше, ніж у середньому по Дубаю.

Читайте також: 

Крім того, в «Індиго» передбачена система повної утилізації всіх стічних вод та відходів. Тобто готель буде сприяти підтримці міського середовища в чистоті і до того ж здатний забезпечити електрикою більше 2700 місцевих жителів.

В останні роки в Дубаї серйозно вкладаються в «зелену» енергетику. Згідно енергетичній стратегії емірату, до 2030 року двадцята частина всього споживаної там електрики повинна бути отримана з відновлюваних джерел.

Натхнення: greenevolution.ru

 
comments powered by HyperComments