Главная / Земля / У Каліфорнії за 1 ніч зникло ціле озеро

У Каліфорнії за 1 ніч зникло ціле озеро

Жителі округу Лассен в Каліфорнії були збиті з пантелику таємничим зникненням води зі штучного озера. Водоймище пересохло всього за одну ніч, залишивши вмирати тисячі риб на 23 квадратних кілометрах дна. «Щось пішло не так», — сказав Аарон Сіндел, голова місцевого комітету за якістю води.

29-09-15-foto-600x417-1

Люди рибалили на водосховищі Маунтін-Медоуз, також відомому як озеро Уолкер, 12 вересня. На наступний день озера не виявилося на місці — з нього пішла вода. Тисячі гниючих риб ще залишалися там тиждень опісля.

Місцеві жителі вважають винуватцем події Тихоокеанську газоелектрокомпанію, якій належать права на воду в озері. Компанія використала воду для виробництва електроенергії і, як передбачається, осушила озеро спеціально, щоб не займатися переміщенням риби. Очевидці стверджують, що 12 вересня води було достатньо на 2 тижні.

Читайте також: 

Представник компанії, однак, був ображений інсинуаціями. У пересиханні озера він звинуватив серпневу хвилю тепла, сказавши, що у водойму прибувало занадто мало води з гірських струмків, які його живлять. У березні компанія зрозуміла, що води залишилося недостатньо, щоб підтримувати озеро до кінця року і припинила його використання для виробництва енергії.

У каліфорнійському управлінні з водних ресурсів вважають, що у зв’язку з посухою подібні ситуації можуть повторюватися в інших водоймах штату.

 
comments powered by HyperComments