Главная / Екологія / У Канаді з’явиться висотка-гібрид з дерева

У Канаді з’явиться висотка-гібрид з дерева

 
 

У Ванкувері ведеться будівництво незвичайної будівлі-гібрида з дерева, сталі і бетону. 18-поверховий будинок буде мати висоту 53 метри.

Будівництво висотки ведеться на території Університету Британської Колумбії з листопада минулого року. Будівля призначена для проживання більш ніж 400 студентів, які будуть жити в квартирах-студіях. Будівництво планується завершити до літа 2017 року.

Фундамент будівлі складе одноповерховий бетонний подіум, крім того, з бетону виконані два каркаса, а 17 поверхів будуть зводитися з дерева. Реалізація проекту ведеться за участю фахівців по дерев’яному будівництву.

За словами авторів проекту, він цілком може бути удостоєний золотого сертифіката в системі екологічного і енергоефективного проектування LEED.

По завершенні будівництва канадська висотка стане найвищою дерев’яною будівлею в світі. Однак, швидше за все, будівля у Ванкувері швидко поступиться пальму першості іншим дерев’яним будівлям, так як у всьому світі спостерігається справжній бум дерев’яного домобудівництва.

Натхнення: greenevolution.ru

 
comments powered by HyperComments