Главная / Екологія / У Лос-Анджелесі збудували перший будинок з нульовим споживанням енергії

У Лос-Анджелесі збудували перший будинок з нульовим споживанням енергії

 
 

Будівля, що отримала назву Hanover Olympic, стала першим багатоквартирним будинком у Лос-Анджелесі, що відповідає найбільш вимогливим еко-стандартам.

Будинок не споживає енергію з центральної електромережі, він також оснащений сонячними панелями, що дозволяють мешканцям щомісяця скорочувати платежі за електроенергію на $100.

На даху Hanover Olympic встановлено 215 сонячних батарей. Завдяки їм кожна квартира отримує по 3 кВт електрики і щомісяця заощаджує близько $100.

Відслідковувати споживання сонячної енергії мешканці будинку можуть самостійно — в кожній квартирі є iPad Mini з енергетичним лічильником. Також жилі приміщення обладнані світлодіодним освітленням, побутовими приладами зі стандартом енергоефективності Energy Star і термостатами Nest. Придбати в будинку можна як студію, так і квартиру з однією спальнею або квартиру з двома ванними кімнатами.

Будівля стала першим в Лос-Анджелесі багатоквартирним будинком за стандартом «енергія плюс» з використанням сонячної енергії. Будова виробляє стільки енергії, скільки необхідно для його потреб і іноді навіть з надлишком. Будинки з нульовим споживанням енергії також обладнані спеціальною системою вентиляції і обігріву, яка дозволяє максимально економити енергію.

Натхнення: greenevolution.ru

 
comments powered by HyperComments