Главная / Фото / У Німеччині триває будівництво найбільшого енергоефективного селища (фото)

У Німеччині триває будівництво найбільшого енергоефективного селища (фото)

У Німеччині ведеться будівництво селища Хайдельберга — найбільшого в світі житлового комплексу, створеного на засадах пасивного будинку. У ньому буде обладнано 162 квартири, а також будуть розбиті вертикальні сади і встановлені сонячні панелі. Будинки селища будуть самостійно забезпечувати себе енергією.

Дизайнерська фірма Frey Architekten спеціально розробляла будинок для різних категорій людей. Серед 162 квартир можна зустріти як невеликі житлові приміщення з однією спальнею, так і сімейне житло на 4-5 чоловік.

29-08-16-foto-600x356-2

Житловий комплекс буде повністю енергоефективним. Для цього його обладнають сонячними панелями і розумною системою вентиляції. Уникнути витрати енергії дозволить навіть фарба на стінах — вона буде окислювати оксиди азоту, перетворюючи їх в нешкідливі нітрати. Повітря при цьому буде насичуватися киснем.

У кожної квартири буде свій балкон. Будівлі також обладнають вертикальними садами і зеленими насадженнями на даху.

Селище Хайдельберга відповідає п’яти ключовим принципам Frey Architekten: екологія, доступність, інтеграція, інновація і прибутковість. Фірма має намір побудувати таке житло, яке прослужить мешканцям все життя. Будівництво комплексу буде завершено у 2017 році.

В кінці липня в Лос-Анджелесі був відкритий перший багатоквартирний будинок з нульовим споживанням енергії. Він обладнаний сонячними батареями, що дозволяє мешканцям щомісяця економити на електриці до $100.

Інший подібний проект — Biosphera 2.0 — спеціально створений для подорожей. Будинок відповідає енергетичним стандартам Passivhaus і Minergie і виробляє енергію, яка повністю забезпечує її потреби. На даху встановлені сонячні панелі. За рахунок конструкції будинок обходиться без охолоджування і обігріву і круглий рік зберігає кімнатну температуру 21-25°. При необхідності будинок можна розібрати і перевезти на інше місце.

29-08-16-foto-600x400-1 (2)

Натхнення: greenevolution.ru

 

 
comments powered by HyperComments