Главная / Авто / У Німеччині з’явиться перший в світі поїзд на водні

У Німеччині з’явиться перший в світі поїзд на водні

У 2017 році в землі Нижня Саксонія буде запущений екологічно чистий і практично безшумний водневий поїзд.

Потяг, що отримав назву Coradia iLint, не забруднює навколишнє середовище і не споживає електроенергію ззовні. Він виробляє сам — з водню і кисню. В атмосферу від нового транспортного засобу будуть викидатися тільки пара і вода, що утворилися після відпрацювання водневого палива.

Повного заряду паливного елемента поїзда вистачить на 600-800 км невпинного шляху. Максимальна швидкість Coradia iLint складе 140 кілометрів на годину.

Інтенсивні розробки в області водневого транспорту ведуть серед інших такі країни як США, Японія та Китай. В останні півтора десятиліття було представлено кілька прототипів поїздів на водневій тязі. Тим не менш, Coradia iLint, розроблений французькою компанії Alstom, може стати першим серійним водневим поїздом, пущеним за звичайним регіональним маршрутом. Передбачається, що з грудня 2017 року він почне ходити на неелектрофікованих ділянках залізниці у Нижній Саксонії,  повідомляє liveberlin.ru

Читайте також: 

Незважаючи на те, що залізнична мережа Німеччини значною мірою електрифікована, на ній залишилися ділянки, які обслуговуються «брудними» і галасливими локомотивами на дизельній тязі. Саме їх у першу чергу повинні будуть замінити нові водневі поїзда. Інтерес до купівлі «гідрейла» вже проявили у федеральних землях Баден-Вюртемберг, Гессен і Північний Рейн-Вестфалія.

Натхнення: greenevolution.ru

 

 
comments powered by HyperComments