Главная / Екологія / У Пекіні нічим дихати

У Пекіні нічим дихати

Незважаючи на вжиті владою Пекіна заходи і дощ, який пройшов, ситуація зі смогом в китайській столиці, де з минулого понеділка оголошено найвищий — червоний — рівень екологічної тривоги, не поліпшується. У різних районах мегаполісу показники вмісту в атмосфері твердих частинок і раніше коливаються між «серйозною загрозою для здоров’я всього населення» і «шкідливо для здоров’я практично всіх жителів».

8ffad2490bd90a586c654b4979e89302
Працівникам держустанов і приватних компаній наказано залишатися в ці дні вдома, передає Цікавості. Спорожніли пекінські магістралі — діють обмеження на рух транспорту. Міністерство захисту навколишнього середовища Китаю зажадало покарати підприємства, які не приймають екстрені заходи по боротьбі із забрудненням повітря, але незаконні викиди, включаючи продукти неповного згоряння бурого вугілля, на яких працює більшість підприємств в Північному Китаї, тривають.

Через ситуації, екологічну обстановку обезлюдніли школи, дошкільні заклади, спортивні об’єкти, призупинено будівництво. Поліцейські, бійці армійського і поліцейського спецназу, мобільні патрулі Народної озброєної поліції несуть службу в респіраторах.

Густим смогом накриті не тільки міста і провінції Північного Китаю, але і великі райони провінцій Хенань (Центральний Китай) і Шаньдун (Східний Китай).

Натхнення: earth-chronicles.ru

 

 
comments powered by HyperComments