Главная / Людина / У Швеції розробили прилад, що відключає людині біль

У Швеції розробили прилад, що відключає людині біль

 
 

У Лінчепінгському університеті Швеції вченими було створено унікальний пристрій, який здатний блокувати біль. Невеликий прилад, названий розробниками «іонний насос» являє собою пристрій, створений з біологічно сумісних органічних матеріалів і працює на основі хімічних сигналів. Насос імплантується в тіло пацієнта і зупиняє сигнали про болі в той момент, поки вони не дійшли до мозку.

15-05-15-foto-600x400-1

Вчені заявляють, що принцип дії приладу схожий з кардіостимулятором з тією різницею, що в кардіостимуляторі використовуються електричні сигнали, а тут – хімічні.

Читайте також: 

Відомо, що пристрій вже пройшов випробування на гризунах, показавши ефект, який вразив навіть вчених. Мало того, що «іонний насос» був непомітний для організму, не ускладнював звичайні рухи, він
повністю відключив больову чутливість в потрібних областях тіла. При цьому дуже важливим моментом стала повна відсутність побічних ефектів.

Фахівці впевнені, що не пройде і 5-10 років, як цей прилад буде широко використовуватися. Особливо він стане незамінний для людей, які страждають від хронічних болів.

Натхнення: earth-chronicles.ru

 
comments powered by HyperComments