Главная / Фото / У США поліцейський, який обпікся кавою, зажадав від Starbucks 50 тисяч доларів

У США поліцейський, який обпікся кавою, зажадав від Starbucks 50 тисяч доларів

 
 

Поліцейський з американського міста Ролі, штат Північна Кароліна, Меттью Кор (Matthew Kohr) подав у суд на мережу кав’ярень Starbucks після того, як обпікся кавою. Сума позову становить 50 тисяч доларів.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
Інцидент стався в 2012 році. За словами потерпілого, кришка злетіла зі склянки, і гаряча кава пролилася йому на коліна. Проте виникла проблема не вичерпується опіками і пухирями. За словами Кора, пролита кава викликала у нього такий сильний стрес, що у нього активізувалася хвороба, яка змусила його піти на операцію з видалення частини кишечника.

У позові також стверджується, що дружина потерпілого Мелані позбулася свого «джерела емоційної підтримки, супутника соціального життя і інтимного партнера».

У свою чергу адвокати Starbucks повідомили, що в рік компанія продає близько чотирьох мільярдів чашок кави в ємностях, які виробляє International Paper, і за весь час було лише 59 подібних інцидентів.

До того ж, як повідомляє Daily Mail, кав, яку так невдало пролив Кор, дісталася йому безкоштовно. Представники Starbucks впевнені, що через це він не може претендувати на компенсацію, оскільки він не покупець. У суді цей факт також може вплинути на результат справи.

Джерело

Натхнення: mirfactov.com

 
comments powered by HyperComments