Главная / Здоров'я / У США офіційно дозволили продаж препарату для збільшення когнітивних здібностей

У США офіційно дозволили продаж препарату для збільшення когнітивних здібностей

Управління по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) офіційно дозволив реалізацію на території країни препарату під назвою Brain Plus IQ, призначеного для збільшення когнітивних здібностей.


Три роки тому Brain Plus IQ вже надходив на прилавки американських аптек і викликав справжній фурор серед студентів, бізнесменів і спортсменів. Препарат був визнаний найсильнішим стимулятором мозку в світі, а клінічні випробування не виявили ніяких побічних дій від його прийому.

Незважаючи на всі позитивні сторони та ефективність Brain Plus IQ, навколо нього розгорівся справжній скандал, спровокований великими фармацевтичними компаніями, які стверджували, що препарат дуже потужний, щоб відпускатися без рецепта. Проти широко застосування стимулятора мозку також виступили і провідні університети США, заявивши, що він дає несправедливу перевагу тим, хто його приймає, і незабаром продаж препарату було заборонено.

Проте, через три роки судових розглядів і клінічних випробувань, що демонструють безпеку Brain Plus IQ, Управління по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США схвалило препарат і його продаж відновився в інтернеті. Це один з перших когнітивних енхансерів, схвалених FDA.

Споживачі, які встигли випробувати на собі дію Brain Plus IQ, залишилися більш ніж задоволені його ефективністю. Так один з учнів розповів NBC News: «Моя здатність думати і зосереджувати більш ніж подвоїлася, коли я знову зміг придбати Brain Plus IQ. Повернення препарату у продаж врятувало мене від виключення з коледжу».

 

 
comments powered by HyperComments