Головна / Людина / У віці семи років у дитини починають стиратися найранніші спогади

У віці семи років у дитини починають стиратися найранніші спогади

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Цей феномен відомий як дитяча амнезія, розповідає Business Standard. Хоча діти використовують спогади для освоєння нової інформації, лише мала кількість дорослих може пригадати, що з ними було до трьох років.

deti-pomnyat-sebya-s-rannego-detstva-potom-zabyvayut_resized

Співробітники Університету Еморі опитували 83 дітей з трьох років, цікавлячись подіями з їх життя. Далі дітей просили згадати про ці події в 5, 6, 7, 8 і 9 років. Так і було отримано перший експериментальний доказ дитячої амнезії. У свою чергу, дослідження дорослих свідчать про те, що найраніші спогади відносяться до віку трьох років.

Коли в рамках дослідження батьки брали участь в опитуванні і слідували за ходом думки дитини, цікавлячись подіями з минулого, їм вдавалося витягти з пам’яті трирічних дітей більше подробиць. У 5-7 років дитина могла згадати 63-72 % з подій, що відбулися з ним, а в 8-9 років — тільки 35 %.

Говорячи про причини дитячої амнезії, вчені розходяться в думках. Отже, маленькі діти користуються спогадами для освоєння мови і розуміння навколишнього світу. У них поки немає складної нейронної архітектури, необхідної для формування й утримання складніших форм спогадів.

 
Loading...
comments powered by HyperComments