Главная / Авто / У Японії розробили легкий пластиковий електрокар

У Японії розробили легкий пластиковий електрокар

 
 

Японська компанія RimOnO презентувала новий легкий електричний автомобіль, який складається із пластика. Вага такого електрокара дорівнює всього лише 200 кілограм.

Перший концепт, презентований компанією, важив на 120 кілограмів більше. У ньому були елементи зі сталі — рама, капот, двері і крила. До моменту виходу новинки на автомобільний ринок ці частини будуть замінені на більш легкі пластикові, і тоді авто буде важити лише 200 кілограм.

Кузов буде створений з термопластики GFRTP. Цей матеріал відрізняється підвищеною термостійкістю. Новинка буде два метра в довжину і один в ширину. Місткість електрокара буде дорівнює двом пасажирам разом з водієм. Двигун новинки буде розташований в його колесах.

Представники компанії ретельно приховують технічні характеристики автомобіля, але відзначають, що новинка отримає електродвигун, який приведе в рух два колеса. Який тип приводу електромобіль отримає, поки не повідомляється. Планується, що автомобіль буде гранично простим і це зробить досить доступним. Про терміни презентації вже остаточної версії електрокара поки нічого не повідомляється. Не говорять і про приблизну вартість нової розробки.

Натхнення: greenevolution.ru

 
comments powered by HyperComments