Главная / Здоров'я / У жінок оргазм зменшує гостроту болю при мігрені

У жінок оргазм зменшує гостроту болю при мігрені

 
 

Для багатьох людей відмова від інтимної близькості через головний біль — не порожній звук. Вони дійсно вважають, що статевий акт посилить мігрень. Але більше десяти років тому Доктор Джеймс Кауч довів, що після оргазму у 47,4% жінок повністю пропадав головний біль, у 48,5% нічого не відбувалося, а у 4,1% — посилювалася, пише The Sydney Morning Herald.

При цьому експерименти показали, що оргазм дозволяв жінкам переносити більше болю: больовий поріг підвищувався на 74,6%, а здатність розпізнавати біль знижувалася на 106,7%. Університет Мюнстера, у свою чергу, досліджував зв’язок головного болю і оргазму на прикладі 800 жінок з мігренню і 200 жінок з кластерним (пучковим) головним болем.

Згідно з попередніми результатами, більше половини пацієнток з мігренню після сексу відчули полегшення. Ймовірно, під час статевого акту виробляються окситоцин і ендорфіни, природні знеболюючі. Вони знижують сприйнятливість до будь-якого типу болю. До речі, немає ніякої різниці, чи мав місце повноцінний статевий акт, або акт мастурбації.

Натхнення: meddaily.ru

 
comments powered by HyperComments