Головна / Людина / Учені склали список продуктів, що викликають неприємний запах тіла

Учені склали список продуктів, що викликають неприємний запах тіла

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Загрузка...
 
 

Під час досліджень вченим вдалося встановити, що від продуктів, які вживає людина, залежить те, як пахне її тіло. І це стосується запаху з рота, так і від всього тіла. Зараз вже встановлено п’ять продуктів, після вживання яких від людини починає виходити поганий запах. Це червоне м’ясо, часник, спаржа, каррі, овочі.

d956159ffde1f5196f905ce6b62a3b7c

Так в 2006 році чеськими вченими проведено дослідження, в якому взяли участь вегетаріанці і м’ясоїди. В рамках проведення дослідження фахівці зібрали зразки поту у всіх добровольців. Після цього групі добровольців, в якій були тільки жінки, запропонували оцінити запах зібраних зразків. Виявляється, що піт вегетаріанців має більш приємний запах, ніж у любителів м’яса. Запах поту у мясоїдів був неприємним і більш різким, особливо у тих людей, які вживали червоне м’ясо.

http://go.ad2upapp.com/afu.php?id=869299
Відомо, що після вживання часнику в роті з’являється неприємний запах, який дуже стійкий, позбутися від нього не просто. Але не всі знають, що поїдання часнику також впливає і на запах тіла. Встановлено, що аллін і алліцин, компоненти, що входять до складу часнику, при попаданні в організм людини підсилюють взаємодію бактерій з потом, тим самим роблячи його запах неприємним.

Спаржу прийнято вважати вкрай корисною, оскільки вона містить у собі багато вітамінів: А, С, Е, К і групи В, селен, мідь, фолієву кислоту, калій, марганець та інші мінерали, а також клітковину. При цьому через 10-15 хвилин після її вживання у людини змінюється запах поту і сечі, що відбувається через компоненти сірки, що міститься в цій рослині – меркаптану.

Читайте такоєж: 

Також встановлено, що спеції теж можуть вплинути на запах тіла. Так такі спеції, як каррі і кумін надають безпосередній вплив на виділення з пір на шкірі. При цьому неприємний запах, який з’являється після поїдання страв, приправлених цими приправами, може залишатися кілька днів.

З овочів слід назвати капусту і брокколі. Ці продукти відомі своїми корисними властивостями. Вони сприяють виведенню з організму людини токсинів і канцерогенів, разом з тим вони змінюють запах тіла. Після їх вживання піт людини починає пахнути тухлими яйцями.

Натхнення: www.megamedportal.ru

 
Loading...
comments powered by HyperComments