Главная / Людина / Учені з Швеції наблизилися до створення панацеї від алкоголізму

Учені з Швеції наблизилися до створення панацеї від алкоголізму

Авторами нових досліджень стали співробітники Академії Сальгренська, розташованої в Швеції.

0f3ab3898c2a483809c395769295519a

Як стало відомо, завдяки новим випробуванням фахівці наблизилися до створення важливих компонентів та речовин, необхідних для формування ефективної панацеєї від алкоголізму. За словами науковців, зовсім скоро світ отримає новий засіб, призначений для лікування шкідливої звички. Розроблена шведами панацея дозволяє позбавляти представників сильної і слабкої статі від тяги до спиртних напоїв.

Таку інформацію фахівці повідомили після проведення додаткових комплексів випробувань та дослідів. Слід зауважити, що реалізація проектів відбувалася спільно з колегами з Каролінського інституту, розташованого в Сполучених Штатах Америки. Як заявили експерти, нововведення буде діяти прямо на головний мозок алкоголіків. Таким чином, медики отримають можливість блокувати вироблення дофаміну, «гормону задоволення».

Лікарський засіб вже пройшло перші стадії досліджень. Учасниками проектів стали дві категорії респондентів. В одній групі люди брали унікальний засіб, а у другій – ні. Поки що залишається невідомим, коли саме медикамент з’явитися на світовому ринку фармацевтики.

Натхнення: healthvesti.com

 

 
comments powered by HyperComments