Главная / Різні цікавинки / Вчимося вибирати принтер для будинку або офісу

Вчимося вибирати принтер для будинку або офісу

 
 

pryntera_250Для багатьох людей принтери вже давно стали незамінними помічниками. Це відбулося навіть незважаючи на той факт, що майже вся інформація сьогодні доступна в електронному вигляді. Все одно нам доводиться роздруковувати різноманітні документи, реферати, сторінки з книжок. Навіть друк фотографій на певних моделях нічим не поступається за якістю лабораторним.

Перед купівлею такого пристрою ми готуємося до складного процесу. Але вибрати принтер дуже просто. Всі сучасні моделі можна поділити на струменеві, матричні і лазерні. Кожен тип має свої недоліки і переваги, призначається для різних завдань. Так що ви відразу можете визначитися з потрібним вам типом. Матричні моделі вже зовсім застаріли, у продажу практично не з’являються, так що їх можна сміливо відкинути.

Струменеві моделі приваблюють вигідною вартістю, тому затребувані для друку фото і документів з кольоровими графіками. Їх головним недоліком є ??висока вартість друку і картриджів. Якщо ви збираєтеся часто і багато друкувати, не маєте потребу в кольорі, то краще звернути свою увагу на лазерні пристрої.

Їх переваги очевидні: помірна вартість друку, стійкість відбитків до вигорання, невисока вимогливість до паперу. Недолік — дорожнеча самих принтерів. Вигідна вартість відбитків пояснюється ресурсом картриджа і можливістю його повторної заправки без втрати якості. Але якщо вам потрібно буде друкувати документи з кольоровими графіками або картинками, то більше вам підійде струменевий цветной принтер.

Багатофункціональні пристрої об’єднують в собі кілька функцій: копір, сканер, принтер і іноді факс. Перевага очевидна — компактні розміри, займає мінімум місця. Такі пристрої також можуть бути лазерними і струменевими, критерії їх вибору залишаються тими ж. Недоліком МФУ можна назвати їх високу вартість і менший термін служби, ніж у окремо взятих пристроїв. Але якщо врахувати ціну на всі апарати окремо, то багатофункціональний пристрій обійдеться вам дешевше. Також вони більш зручні в експлуатації. Вбудована панель управління з РК-дисплеєм дозволить впоратися з ним навіть ненавченій людині. Так що, якщо вам необхідні відразу принтер, сканер і копір, то можете сміливо вибирати струменеві або лазерные МФУ. При купівлі уточнюйте якість і швидкість друку, також перевіряйте якість сканування. Це дозволить визначитися з вибором найоптимальнішого пристрою для офісу або будинку.

 
 
comments powered by HyperComments