Главная / Наука / Уфологи: Інопланетяни принесли на Землю вільну енергію і передові технології

Уфологи: Інопланетяни принесли на Землю вільну енергію і передові технології

Уфологи з США розповіли, що світові лідери на протязі багатьох років можуть приховувати факт існування інопланетян. Причиною цьому послужило наявність у них більш розвинених технологій для отримання вільної енергії, що суттєво знизило б ефективність видобутку корисних копалин.

Уфологи: Инопланетяне принесли на Землю свободную энергию и передовые технологии

Дослідник Стівен Грір зазначив, що сучасний розвиток бізнесу та економіки в світовому співтоваристві безпосередньо пов’язаний з видобуванням ресурсів у вигляді копалин і енергії. Продаж металу, електрики, газу, нафти та іншої сировини є основоположними у багатьох державах. Наявність позаземних технологій поставило б у глухий кут виробництво, що могло призвести до серйозних наслідків для економіки.

Прихильники теорії змови відзначають, що перші контакти з інопланетянами відбулися ще на початку минулого століття. Тоді представники інших рас показали своє технологічне оснащення, що дає можливість прискорити процес видобутку корисних копалин і знизити вартість сировини до мінімуму.

Так звана «найпростіша енергія» могла б вирішити проблеми із забезпеченням електроенергією та іншими ресурсами в безлічі країн, але негативно позначитися на економіці. На думку уфолога, приховування факту присутності інопланетних цивілізацій триватиме до тих пір, поки у землян не з’являться аналогічні технології.

 
comments powered by HyperComments