Главная / Гумор / Уфологи заявляють, що до Землі летять сотні НЛО

Уфологи заявляють, що до Землі летять сотні НЛО

Астрономи заявили, що більше сотні гігантських непізнаних літаючих об’єктів, які загрожують Землі, незначно змінили свою траєкторію. У свою чергу уфологи впевнені, що це є тільки відволікаючим моментом інопланетян.


Велика частина космічних об’єктів в цілому змістилася на декілька градусів. Вони йдуть тепер на дистанції в два світлових роки. Розглядаючи координати передбачуваного місця скупчення НЛО, астрономи назвали таке значення: 19 27 12-89 46 03. Навіть такі зміни порівняно з минулими показниками дають надію, що дані об’єкти, не досягнуть земної орбіти.

На думку уфологів, розглянуті НЛО не є групою астероїдів або планетою. Фахівці вважають, що це корабель прибульців. У свою чергу, з’ясувати, що саме являє собою дане скупчення об’єктів, вчені зможуть приблизно через місяць, безпосередньо, коли вони більше наблизяться до Землі.

В даний час є дані, що менша частина даних невпізнаних літаючих об’єктів може зіткнутися з блакитною планетою в середині жовтня. На думку експертів це в результаті вплине на зміну клімату. У свою чергу в космічному агентстві NASA поки не поспішають коментувати що відбувається. На думку уфологів це робиться для виключення паніки серед населення земної.

 
comments powered by HyperComments