Главная / Технології / Унікальна лава – зарядний пристрій на сонячних батареях

Унікальна лава – зарядний пристрій на сонячних батареях

Авторами ідеї є молоді співробітники Бізнес-інкубатора, поблизу від будівлі якого встановлена диво-лава. А реалізація задуму відбулася, завдяки мерії Бургаса (Болгарія) і архітектору Емілу Бурулянову.

У Морському парку болгарського міста Бургас з’явилася унікальна лава — зарядний пристрій для комп’ютерів, планшетів і мобільних телефонів. Зарядка відбувається за допомогою сонячних батарей, що забезпечують одночасну зарядку чотирьох пристроїв. Правда USB-кабель доведеться принести самому.

Бургас став першим містом в Болгарії, який може похвалитися такою установкою. Її творці назвали свій винахід «Бізнес-яйце», оскільки вона є практично офісом на відкритому повітрі. Монолітна конструкція відлита в бургаській компанії зі спеціального білого цементу з додаванням мозаїки та мармурової крихти. Це дозволило відшліфувати конструкцію і надати їй округлі форми. Дерев’яна конструкція і додаткові подушки створюють зручність для відвідувачів. Вночі лавка висвітлюється лампами, енергію для яких теж накопичили сонячні батареї.

Вага конструкції дві з половиною тонни, робить її антивандальною. На думку архітектора Бурулянова, навряд чи її можна вкрасти.

Натхнення: greenevolution.ru

 
comments powered by HyperComments