Главная / Земля / В Англії виявили дивне стародавнє поховання

В Англії виявили дивне стародавнє поховання

В Англії вчені під час розкопок виявили досить дивне і стародавнє поховання. Археологи зацікавилися знайденими поруч із зброєю останками чоловіків з ампутованими ногами і пробитими черепами.

Науковці проводили дослідження перед будівництвом автомагістралі від Кембриджа до Хантінгтона. Виявлені скелети чоловіків з відрубаними кінцівками і пробитими черепами ще не були вивчені. Рештки належать до пізньої римської епохи або ж до раннього англосаксонського періоду, який почався в V столітті. Об’єкти були розташовані під прямим кутом один одному і лежали в Т-образній формі. Археологи помітили повернені голови і розчленовані кінцівки.

В Англии обнаружили странное древнее захоронение

До поточного моменту вчені не можуть відповісти, чи були черепа чоловіків пошкоджені до смерті. Місце поховання виявилося гравійною ямою. Надалі автори проекту мають намір визначити, чи здійснювали насильство над давніми мешканцями. За словами археолога Касії Гданєц, ампутація кінцівок могла стати покаранням, щоб люди не зуміли вибратися з могили. В 50 метрах від знахідки в римському колодязі експерти помітили торс без ніг і тазу.

 
comments powered by HyperComments