Главная / Екологія / В Австралії побудують «сонячну ферму» в долині річки Росс

В Австралії побудують «сонячну ферму» в долині річки Росс

 
 

Австралійська компанія ESCO Pacific найближчим часом приступить до будівництва сонячної ферми в долині річки Росс в штаті Квінсленд.

В даний час компанія веде будівництво трьох ферм, йдеться в повідомленні на сайті Renew Economy.

Таким чином, компанія побудує сонячні ферми загальною потужністю 1гВт. Стартові інвестиції в проект склали 4 млн австралійських доларів.

За словами керуючого директора ESCO Стіва Рейдмейкера, ці проекти важливі для компанії, оскільки вони зміцнюють її позиції на енергетичному ринку Австралії.

Наш проект сонячної ферми потужністю 135 мВт в долині річки Росс швидко наближається до затвердження, — сказав він.

Він також додав, що компанія очікує, що проект буде застрахований до третього кварталу 2016 року. ESCO також працює з роздрібними продавцями електроенергії для укладання угоди на закупівлю електроенергії, яка буде вироблена «сонячної фермою».

Рейдмейкер не уточнив, з якими компаніями ведуться переговори про купівлю електроенергії, але підтвердив наявність зацікавлених у реалізації проекту сторін.

Поки сонячна енергетика в Австралії знаходиться в зародковому стані, незважаючи на сприятливі для її розвитку кліматичні умови. Перша сонячна електростанція промислових масштабів була запущена в експлуатацію тільки в 2011 році. Проте австралійська влада підтримує розвиток цього сектора промисловості, що дозволяє сонячній енергетиці розвиватися досить швидкими темпами.

У 2014 році австралійський уряд підвищив податок на промислові викиди в атмосферу. Крім того, були підвищені ціни на природний газ. Одночасно з цим були знижені ціни на вітряне обладнання, що дозволило знизити ціни на електроенергію. Вартість сонячної енергії за той же період скоротилася на 29%.

Частка Австралії в загальносвітовій сонячній генерації становить 2,3%.

Натхнення: greenevolution.ru

 
comments powered by HyperComments